LLB XL SHADE LUME

Aluminiowy anodowany czarny profil, przeznaczony do montażu sufitowego lub ściennego oraz do mebli. Pozwala na zastosowanie pojedynczej szerokiej taśmy LED lub dwóch taśm LED maks. szerokości 15 mm i mocy nieprzekraczającej 15 W/m.

Shade Lume to czarny dyfuzor ze specjalnym składnikiem, który pozwala przepuszczać światło po zastosowaniu diody LED. Utrzymuje ton pojedynczej jednokolorowej diody lub RGB na poziomie 95%, ale pochłania dużą ilość światła (około 70%). W połączeniu z czarnym profilem LLB XL LUME, czarnymi zaślepkami i akcesoriami, wtapia się w ciemne powierzchnie, zapewniając spektakularne efekty wizualne.

LLB XL LUME dostępny jest również w wersji Shade Square Lume – czyli nowym, kwadratowym dyfuzorem z poliwęglanu. W przeciwieństwie do tradycyjnych przesłon, Square Lume emituje światło zarówno z boku, jak i z przodu, zapewniając w ten sposób doskonałe oświetlenie obwodowe. Ponadto generuje większą odległość między diodą LED a dyfuzorem, więc gwarantuje liniowość światła przy użyciu taśm LED 60led/m.