O Nas

Kim Jesteśmy

Firma LED-LUME powstała z myślą o klientach poszukujących zaawansowanych technologicznie rozwiązań oświetleniowych w oparciu o wysokiej jakości produkty LED. Jesteśmy producentem i dystrybutorem profesjonalnego oświetlenia LED.

16 lat doświadczenia w opracowywaniu projektów dla kin, teatrów, klubów, restauracji, domów i innych aplikacji architektonicznych, czyni z nas idealnego partnera na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy profesjonalne doradztwo począwszy od projektu w DIALUX poprzez zaproponowanie najlepszego rozwiązania technicznego, wyboru wysokiej jakości produktu, szybkiej dostawy i instalacji, a także pomiarów oświetleniowych. W ofercie LED-LUME znajdziesz kompletne, przycięte na wymiar i gotowe do montażu profile LED, oprawy biurowe, przemysłowe, dekoracyjne, uliczne; naświetlacze, panele i taśmy LED, przewody elektroluminescencyjne, kontrolery i zasilacze LED oraz wiele więcej…
Wykonujemy pomiary, modernizacje oświetlenia oraz nowe instalacje na obiektach sportowych, halach, orlikach, szkołach i przedszkolach oraz innych obiektach.
Jesteśmy dystrybutorem na Wielkopolskę opraw oświetleniowych i lamp dezynfekcyjnych UV-care firmy HSK LEDY, produkowanych w Polsce. Dostarczamy, szkolimy z obsługi i wystawiamy certyfikat bezpiecznej instytucji.

Podążanie za nieustannie zmieniającymi się trendami na profesjonalnym rynku oświetlenia LED oraz bliska współpraca z klientami, pozwoliły nam zrealizować wiele projektów na całym świecie. Czekamy na Twój!

Jeśli szukasz rozwiązań technicznych i wysokiej jakości produktów oświetleniowych, LED-LUME jest Twoim najlepszym wyborem!

Nasza marka znana na całym świecie