LLI SHADE LUME

Aluminiowy anodowany czarny profil, przeznaczony do montażu sufitowego i ściennego oraz do mebli. Pozwala na zastosowanie taśm LED o maksymalnej szerokości 20mm. Zastosowanie szerszych taśm LED daje większe rozproszenie ciepła i większą szerokość w projekcje światła. Budową przypomina grzejnik co umożliwia na wyższe rozproszenie ciepła niż inne modele. Łączniki umożliwiają produkcję kwadratowych opraw wiszących, prostokątnych lub „L”.

Shade Lume to czarny dyfuzor ze specjalnym składnikiem, który pozwala przepuszczać światło po zastosowaniu diody LED. Utrzymuje ton pojedynczej jednokolorowej diody lub RGB na poziomie 95%, ale pochłania dużą ilość światła (około 70%). W połączeniu z czarnym profilem LLI LUME, czarnymi zaślepkami i akcesoriami, wtapia się w ciemne powierzchnie, zapewniając spektakularne efekty wizualne.

LLI LUME dostępny jest również w wersji Shade Square Lume – czyli nowym, kwadratowym dyfuzorem z poliwęglanu. W przeciwieństwie do tradycyjnych przesłon, Square Lume emituje światło zarówno z boku, jak i z przodu, zapewniając w ten sposób doskonałe oświetlenie obwodowe. Ponadto generuje większą odległość między diodą LED a przodem dyfuzora, więc gwarantuje liniowość światła przy użyciu taśm LED 60led/m.