LLR XL SHADE LUME

LLR XL SHADE LUME

Aluminiowy anodowany czarny profil, przeznaczony do montażu nawierzchniowego, sufitowego lub ściennego oraz do mebli. Pozwala na zastosowanie modułów LED lub dwóch taśm LED o szerokości 8 mm każda i mocy nieprzekraczającej 35 W/m.

Shade Lume to czarny dyfuzor ze specjalnym składnikiem, który pozwala przepuszczać światło po zastosowaniu diody LED. Utrzymuje ton pojedynczej jednokolorowej diody lub RGB na poziomie 95%, ale pochłania dużą ilość światła (około 70%). W połączeniu z czarnym profilem LLR XL LUME, czarnymi zaślepkami i akcesoriami, wtapia się w ciemne powierzchnie, zapewniając spektakularne efekty wizualne.

LLR XL LUME dostępny jest również w wersji Shade Square Lume – czyli nowym, kwadratowym dyfuzorem z poliwęglanu. W przeciwieństwie do tradycyjnych przesłon, Square Lume emituje światło zarówno z boku, jak i z przodu, zapewniając w ten sposób doskonałe oświetlenie obwodowe. Ponadto generuje większą odległość między diodą LED a przodem dyfuzora, więc gwarantuje liniowość światła przy użyciu taśm LED 60led/m.