LLS XL SHADE LUME

LLS XL SHADE LUME

Aluminiowy anodowany czarny profil, przeznaczony do montażu nawierzchniowego, zwieszanego i ściennego oraz do mebli. Pozwala na zastosowanie taśmy LED maksymalnej szerokości 15 mm i mocy nieprzekraczającej 35 W/m.

Shade Lume to czarny dyfuzor ze specjalnym składnikiem, który pozwala przepuszczać światło po zastosowaniu diody LED. Utrzymuje ton pojedynczej jednokolorowej diody lub RGB na poziomie 95%, ale pochłania dużą ilość światła (około 70%). W połączeniu z czarnym profilem LLS XL SHADE LUME , czarnymi zaślepkami i akcesoriami, wtapia się w ciemne powierzchnie, zapewniając spektakularne efekty wizualne.

LLS XL LUME dostępny jest również w wersji Shade Square Lume – czyli z nowym, kwadratowym dyfuzorem z poliwęglanu. W przeciwieństwie do tradycyjnych przesłon, Square Lume emituje światło zarówno z boku, jak i z przodu, zapewniając w ten sposób doskonałe oświetlenie obwodowe. Ponadto generuje większą odległość między diodą LED a dyfuzorem, więc gwarantuje liniowość światła przy użyciu taśm LED 60led/m.